מהו קואצ'ינג והחשיבות שלו

בשנים האחרונות אנחנו שומעים את הביטוי קואצ'ינג מכל עבר עוד ועוד אנשים מתנסים בתחום והוא הפך לפופולרי ביותר. ההגדרה של קואצ'ינג היא  מימוש הפוטנציאל הגלום באותו אדם שינוי באורח החיים וחיזוק המודעות כאשר המטרה הסופית היא להקנות למתאמן כלים להמשך הדרך להגשים את החלומות המטרות שהציב לעצמו.

האימון עצמו הוא אימון אישי המותאם על פי הצרכים של אותו אדם זהו תהליך ממוקד מאוד שונה מטיפול פסיכולוגי אימוני קואצ'ינג הם קצרים ביחס לטיפול פסיכולוגי והרבה יותר ממוקדי מטרה לשינוי.

במקור אימוני קואצ'ינג החלו בעיקר בענף הספורט כאשר ספורטאים רבים נאלצים לעמוד תחת לחצים רבים הם נעזרו בשירותיו של קאוצ'ר אשר הנחה אותם ועזר להם להתוות את הדרך כיום האימונים מתאימים כמעט לכל אחת ואחד והם יכולים לעזור במגוון תחומים רבים כמו לדוגמה זוגיות, התנהלות כספית, אורח חיים וכמובן בניהול עסק.

קואצ'ינג עסקי

בעלי עסקים יכולים להעיד כמה קשה לנהל עסק בימינו אם זה מבחינת התחרותיות הרבה אשר קיימת בשוק או אם זה מבחינת הבירוקרטיה הכרוכה בכך, בעצם הם חווים גם תחרות גם בירוקרטיה וגם עוד אינספור מצבים שרק יכולים להוסיף לחץ ומתח בניהול העסק, תוסיפו לזה את הלחץ שגם ככה אנחנו חווים בחיים והדרך להצלחה נראית הולכת ומתרחקת. המון עסקים וחברות מפספסים את הפוטנציאל שלהם הרבה פעמים בגלל התנהלות לא נכונה אפשר לומר שהם הולכים בדרך ללא כיוון. כיום התחום של האימונים האישיים התפתח לאין שיעור והתרחב גם לתחום העסקי, קואצ'ינג עסקי הוא פתרון מצוין עבור אותם בעלי עסקים אשר נמצאים במצב הנ"ל ומבקשים לעשות את השינוי המיוחל. בעזרת קואצ'ינג עסקי ניתן לשפר משמעותית את התנהלות העסק מהקצה לקצה.

הרצאות העשרה לעובדים

אין ספק שמה שמניע כל עסק זה העובדים עצמם ולכן חשוב לדאוג ולפתח אותם כל הזמן באותה מידה אתם מפתחים את העסק עצמו.

מכון רויטמן מקיימים הרצאות העשרה לעובדים עם חמש עשרה שנה של ניסיון כאשר המטרה היא להקנות לעובדים כלים חשובים להמשך הדרך

בתהליך האימון אנשי השירות והמכירות לומדים מה הם חסמי ההצלחה שלהם, מגלים את המשאבים האישיים שעומדים לרשותם, לומדים לקבוע יעדים ולהגיע אליהם.  בסוף התהליך התוצאות בשטח מראות לרוב גידול של עשרות ואפילו מאות אחוזי גדילה במכירות.