ליווי עסקי במרכז

כיום ישנם עשרות אלפי עסקים כמעט מכל תחום אפשרי רק במרכז הארץ, בכל שנה נפתחים אלפי עסקים חדשים וכמו כן בכל שנה גם נסגרים עסקים. התחלה של כל עסק היא כמו מלחמה אמיתית של הישרדות יומית. המון עסקים מאבדים את הדרך מכל מיני סיבות שעיקרן הוא ניהול כושל אם זה מבחינת הכספים או מבינת התפעול של העסק, אפשר לומר שלא כולם נולדו אנשי עסקים. אזור המרכז הוא צפוף ביותר וישנם אזורים אשר עמוסים בעסקים, ליווי עסקי במרכז הוא פתרון מצוין עבור אותם עסקים אשר ממוקמים באזור המרכז ומתקשים להרים את העסק אל עבר ההצלחה.

 

ישנם המון גורמים אשר הופכים עסק למצליח והמון כלים שניתן להשתמש בהם כדי לשפר ולייעל כל עסק. ליווי עסקי במרכז מיועד לכל העסקים. מהעסק הקטן ביותר ועד העסק הגדול ביותר, המטרה של הליווי העסקי במרכז היא לשפר את התחומים החשובים בהצלחת העסק כגון: התנהלות כספית, שיווק העסק, תפעולו של העסק ועוד.

אימון אישי במרכז

אפשר לומר שרוב העסקים במרכז לא ממשים את הפוטנציאל העסקי שלהם, בדרך כלל זה קורה בגלל התנהלות לא נכונה או יותר נכון לומר התנהלות לא נכונה של בעל העסק. בעזרת אימון אישי במרכז ניתן לשפר באופן משמעותי את מצב העסק ולהפוך אותו לא רק לעסק מצליח אלא לכזה שמתנהל באופן נכון ויעיל. האימון עצמו מתנהל מתוך נקודת יסוד באימון ממוקד להשגת תוצאות הוא הדרך הנכונה להגיע להצלחה המאמן מכוון את בעל העסק להתנהלות יותר יעילה ממוקדת וכזו אשר תמצה את הפוטנציאל הגולמי של העסק.

אימון עסקי במרכז

אחד הדברים המתסכלים ביותר זה לפתוח עסק להשקיע בו את כל המאמצים ועדיין לא להצליח להרוויח כמו שצריך ולעיתים אם בכלל. במציאות של היום רוב בעלי העסקים ובעיקר בעלי העסקים החדשים חווים זאת יום יום. אימון עסקי במרכז נועד כדי לעזור בדיוק לאותם בעלי עסקים אשר לא מצליחים למנף את העסק ולהצליח להרוויח

ממנו.

למכון רויטמן התמחות וניסיון רב בתחומי יעוץ עסקי אסטרטגי, אימון אישי, אימון עסקי, טיפול פסיכולוגי, השמה, הנחיית קבוצות וסדנאות. המומחים שלנו מתאימים תוכנית לכל בעל עסק בהתאם לצרכיו האישיים ומאפיינים עסקיים. כל התכנים של מכון רויטמן בעלי ערך רב, תוכננו נבדקו בקפידה ע"י מאמנים פסיכולוגים מובילים.