ייעוץ וליווי עסקי

לכל עסק יש נקודות תורפה אפילו לעסק המצליח ביותר, זה ממש לא אומר שכל עסק נועד לכישלון. הקשיים בניהול עסק ברורים לכל עצמאי המחזיק עסק משלו אם זה מבחינת תזרימים כספיים או מבחינת העובדים לא חסרות סיבות לבעיות. ייעוץ וליווי עסקי הם פתרון מצוין במהלך העשורים האחרונים התחום של הייעוץ לעסקים הפך לנפוץ מאוד והמון עסקים המשתמשים בשירותיהם של יועצים עסקיים והרבה מהם חוו הצלחות.

המטרה של ייעוץ וליווי עסקי היא למקד את העסק למרות ספציפיות ולהתוות את הדרך הנכונה והיעילה ביותר עבור המשך דרכו של העסק חשוב לבחור חברה בעלת ניסיון בתחום שכן אין ספק שהניסיון משחק בתחום זה תפקיד משמעותי לאין שיעור.  למכון רויטמן התמחות וניסיון רב בתחומי ייעוץ עסקי התוכנית שלנו נועדה לתת לכם מאה אחוז ממה שדרוש כדי להצליח.

היא תעניק לכם ידע רב וכלים שימושיים להצלחה אישית ועסקית, עזרה לשנות צורת חשיבה לסגל הרגלים חדשים ללא מאמץ גדול מצדכם, קבוצה תומכת, עוזרת ומפרגנת ואימון אישי משמעותי מאוד לשינוי והתקדמות.

עזרה לעסקים

עסקים רבים נקלעים לצרות נכון יהיה לומר שזה קורה בעיקר לעסקים חדשים אך כמובן שישנם גם המון עסקים ותיקים שנתקלים בבעיות שונות ומגוונות. עזרה לעסקים יכולה להתבטא בכל מיני מובנים, ניתן לבחור ביועץ עסקי בעל ניסיון אשר יוכל להכווין את העסק לכיוונים חדשים אך זה מאוד תלוי בסוג העסק ומה הבעיה שאותו עסק חווה. מכון רויטמן מציע מגוון פתרונות לעזרה לעסקים אם זה אימון אישי למנהל עסק או לעובדים הכרחיים, או ליווי עסקי צמוד שבו תקבלו יועץ עסקי בעל ניסיון רב בתחום שיכול לעזור לפתור את הבעיות הקיימות ולבנות עבור העסק דרך חדשה להתנהלות.

הבראת עסק

בעל עסק שמרגיש שהמצב לא טוב ודורש הבראת עסק ניתן להסיק שישנם בעיות חמורות הדורשות טיפול מיידי, מצד שני הבנה מסוג זה היא חצי הדרך לפתרון ויצירת טיפול מניעה מבעוד מועד. חשוב להבין שניתן לצאת כמעט מכל מצב בעזרת התנהלות נכונה ולכן מומלץ להתייעץ עם מומחה בתחום שיוכל לעשות בדק בית עמוק למצוא לאבחן את הבעיה בעסק ויחד עם בעל העסק לפתור את הבעיה לטווח הארוך.

אז איך עושים את זה?

בשילוב הקניית ידע יחד עם כלים מעשיים כמו יצירת שינוי מכוון בשפת גוף, והאמונות המגבילות שלנו על עצמנו והעולם,

ודרך קבוצה תומכת עוזרת ומפרגנת, ליווי אישי, מנטורינג, ובעתיד בשילוב של טכנולוגיה מתקדמת ותרגול ביופידבק ומציאות מדומה.

 כך נוביל לשינוי צורת חשיבה, הרגלים, ואמונות מגבילות, אשר יסללו לכל אחד את הדרך שלו להצלחה אישית ועסקית.