"שנו את מחשבותיכם, ותוכלו לשנות את עולמכם"
(ד"ר נורמן וינסנט פיל)

יעוץ עסקי אסטרטגי

יעוץ עסקי אסטרטגי

אתה מכיר את העסק שלך הכי טוב – איך הוא פועל, כמה הוא ריווחי. כשהנורה האדומה שלך נדלקת אתה מבין שמשהו בעסק לא עובד חלק כל כך. ייעוץ עסקי אסטרטגי ומקיף  המשלב תוכנית עסקית הממוקדת למטרות העסק, ליווי עסקי מתמשך לכל אורך הדרך, ניתוח ובדיקת הריווחיות הנוכחית ודרכי שיפור רלוונטיות. אחד המרכיבים החשובים הוא לדעת לאתר את מקור הבעיה, באופן כללי. כאשר אנו מודעים אליה, נרצה להתמקד בפתרון הנכון בה. ייעוץ עסקי הוא פתרון יעיל עם תוצאות.

יעוץ עסקי אסטרטגי במכון רויטמן הינו למעשה ליווי עסקי צמוד. השיטה של ליווי צמוד הוכיחה את עצמה בשטח כיעילה ופרודוקטיבית. בעל העסק מתחיל לקבל ערך ולראות תוצאות כבר לאחר הפגישה הראשונה, וכך לאורך כל הדרך.
התהליך מורכב מפגישות שבועיות או דו שבועיות לאורך חצי שנה ומעלה.

בליווי עסקי אנו מציעים שני מסלולים:

מסלול חופשי

במסלול זה תוכלו להנות מפגישות יעוץ עסקי ממוקדות במשרדנו ברחובות, אצלכם בעסק או דרך פגישות online, ובעזרתם להגדיל את המחזור והרווחיות. במסלול זה התשלום מתבצע עבור כל פגישה או לחליפין פעם בחודש עבור הפגישות שהיו.

מסלול מגן

במסלול זה גם כן תוכלו להנות מפגישות יעוץ עסקי ממוקדות במשרדנו ברחובות, אצלכם בעסק או דרך פגישות online, ובעזרתם להגדיל את המחזור והרווחיות. התשלום יתבצע באחוזים מהרווחים רק לאחר שהגדלתם את המחזור בעשרות אחוזים. במסלול מגן אין לכם מה להפסיד, רק להרוויח.